Vusla Kara Sarımsak Seti
  • 0 ürün - 0.00 TL

Vusla Kara Sarımsak Seti

Vusla Kara Sarımsak Seti

Doğal sarımsağın fermantasyonu ile elde edilen Vusla Kara Sarımsak Şampuan ve Serum Seti en uygun fiyat sizlerle. 1 kutu içerisinde 400 ml şampuan ve 1 serum bulunur. Kara Sarımsak Nasıl Elde Edilir? Doğal yollarla yetiştirilip toplanan sarımsağın yaklaşık 20 gün belirli sıcaklıkta, takip eden 20 gün ise güneşsiz ortamda bırakılması ile kara sarımsak elde edilir. Saçlar için oldukça olumlu etkisi vardır. Kara sarımsak ve diğer bitkiler i Devamını oku...

Doğal sarımsağın fermantasyonu ile elde edilen Vusla Kara Sarımsak Şampuan ve Serum Seti en uygun fiyat sizlerle. 1 kutu içerisinde 400 ml şampuan ve 1 serum bulunur. Kara Sarımsak Nasıl Elde Edilir? Doğal yollarla yetiştirilip toplanan sarımsağın yaklaşık 20 gün belirli sıcaklıkta, takip eden 20 gün ise güneşsiz ortamda bırakılması ile kara sarımsak elde edilir. Saçlar için oldukça olumlu etkisi vardır. Kara sarımsak ve diğer bitkiler ile Vusla (sarımsak özü) şampuan ve saç serumu üretilmiştir. Vusla Kara Sarımsak Saç Seti İçeriği: 400 ml Şampuan ve 1 adet saç serumu Vusla Kara Sarımsak Şampuanı ve Serumu Nasıl Kullanılır: Standart kullanıma uygundur. Saçlar şampuan ile yıkanır, ardından da saç serumu masaj yaparak saça yedirilir. Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; vusla kara sarımsak şampuanı, kara sarımsak şampuanı sipariş, kara sarımsak serumu, kara sarımsak serumu sipariş, kara sarımsak saça, sarımsak saça, sipariş, en uygun

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş