Variflex Krem 100ml
  • 0 ürün - 0.00 TL

Variflex Krem 100ml

Variflex Krem 100ml

Variflex Krem 100ml

 

Birçok sebebe bağlı olarak insanlarda varis oluşabilir.

Bacaklardaki damarların kapakçıkları düzgün bir şekilde çalışmadığı zaman kan akışı da düzgün bir şekilde sağlanamaz. Bu durum sonucunda ise bacaklarda varis oluşur.

Varis rahatsızlığı erken tedavi edilmez ise ileriki zamanda bacaklarda damar şişlikleri, kılcal damar belirginleşmesi ya da varisin bacaklarda örümcek ağı görüntüsü alm Devamını oku...

Variflex Krem 100ml

 

Birçok sebebe bağlı olarak insanlarda varis oluşabilir.

Bacaklardaki damarların kapakçıkları düzgün bir şekilde çalışmadığı zaman kan akışı da düzgün bir şekilde sağlanamaz. Bu durum sonucunda ise bacaklarda varis oluşur.

Varis rahatsızlığı erken tedavi edilmez ise ileriki zamanda bacaklarda damar şişlikleri, kılcal damar belirginleşmesi ya da varisin bacaklarda örümcek ağı görüntüsü alması gibi problemler meydana gelebilir.

 

 

Variflex Krem İçeriği:

 

Variflex Krem İçeriğinde;

  • Troxerutin
  • At kestanesi huş ağacı yaprakları
  • Limon,soya ve hindistan cevizi yağı esansiyel yağı
  • Pelin,mentol, papatya ve ısırgan otu
  • Kafein, Bal, ginkgo biloba(mabet ağacı)

bulundurur.

 

 

 

Variflex Krem Nasıl Kullanılır ?

 

Uygulanacak bölgeyi temizleyin ve kuru cilde 5-10 dakika masaj yaparak uygulayınız.


 

Variflex Krem Nereden Bulabilirim ? Nasıl Sipariş Verebilirim ?

En uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte Variflex Krem temin etmek istiyor veya toplu olarak satın almak istiyorsanız Şanlıurfa, Trabzon, Isparta, Burdur, Çankırı gibi bütün şehirlerimizin il, ilçelerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişinizi sitemiz üzerinden doğrudan verebilirsiniz.

 

 

Uyarı 

 

Güneşten, ısıdan ve ışıktan koruyarak muhafaza ediniz.

Variflex ilaç değil, cilt bakım kremdir. Herhangi bir rahatsızlığın teşhis veya tedavisinde kullanılmaz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı güncel mevzuatlarına göre internet üzerinden satışı gerçekleştirilen herhangi bir ürünün endikasyon, hastalık, fayda gibi ibareleri kullanarak tanıtılması yasaklanmıştır.

Kullanım ve İçerik Bilgileri ürün ambalajı üzerinde yer almaktadır.

Detaylar için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bize bu kelimelerden ulaştınız: variflex, variflex krem, variflex varis kremi, variflex krem sipariş, variflex nedir, variflex fiyat, variflex nasıl kullanılır, varis kremi, variflex varis kremi

 

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş