Uzamax Kapsül
  • 0 ürün - 0.00 TL

Uzamax Kapsül

Uzamax Kapsül

Uzamax İçeriği? Uzamax'ın içinde; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 içermektedir. Uzamax Nasıl Kullanılır? 1 kutu Uzamax içinde 90 kapsül bulunuyor. Düzenli kullanımla; 1 aylık kullanım için uygundur. Uzamax kapsül, sabah öğle ve akşam olmak üzere günde 3 kez kullanılır. Düzenli kullanım tavsiye edilmektedir. Bir i Devamını oku...

Uzamax İçeriği? Uzamax'ın içinde; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 içermektedir. Uzamax Nasıl Kullanılır? 1 kutu Uzamax içinde 90 kapsül bulunuyor. Düzenli kullanımla; 1 aylık kullanım için uygundur. Uzamax kapsül, sabah öğle ve akşam olmak üzere günde 3 kez kullanılır. Düzenli kullanım tavsiye edilmektedir. Bir ilaç değil, gıda takviyesidir.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş