Primal Kepeğe 250 ML
  • 0 ürün - 0.00 TL

Primal Şampuan 250 ML

Primal Şampuan 250 ML

Primal Kepeğe Karşı Şampuan 250 mL Sağlıklı saçlar için Primal şampuan saçı nazikçe temizlerken aynı zamanda içeriğindeki vitaminlerle düzenli ve sürekli kullanımda saç dökülmesi ve kepek probleminin çözümüne yardımcı olur. Primal şampuan saç dökülmes problemi olanlar için, saç tellerini onarmak isteyenler için, daha güçlü, sağlıklı saç derisine kavuşmak isteyenlere yardımcı olmak için fulvik extract ve soğuk pres bitkisel yağla Devamını oku...

Primal Kepeğe Karşı Şampuan 250 mL Sağlıklı saçlar için Primal şampuan saçı nazikçe temizlerken aynı zamanda içeriğindeki vitaminlerle düzenli ve sürekli kullanımda saç dökülmesi ve kepek probleminin çözümüne yardımcı olur. Primal şampuan saç dökülmes problemi olanlar için, saç tellerini onarmak isteyenler için, daha güçlü, sağlıklı saç derisine kavuşmak isteyenlere yardımcı olmak için fulvik extract ve soğuk pres bitkisel yağlardan elde edilen bioaktif vitamin P5 formulü ile üretilmiş özel bir şampuandır. Kepeklenme ve pullanma nedeniyle tahriş olan saç derisindeki kollajen doku denilen destek yapının sağlığı ve dayanıklılığı üzerine olumlu etkili olabilir. Kepeği azaltmaya ve yeniden oluşumunu önlemeye yardımcı olabilir.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş