Manyetik Dizlik ve Bileklik Seti
  • 0 ürün - 0.00 TL

Manyetik Dizlik ve Bileklik Seti

Manyetik Dizlik ve Bileklik Seti

Manyetik Dizlik ve Bileklik Seti İçeriği: 2 adet manyetik dizlik, 1 adet manyetik bileklik.

Manyetik Dizlik ve Bileklik Seti Nasıl Kullanılır; Manyetik diz bantlarını tam dizin altına fazla sıkmayacak şekilde takınız. Manyetik bantlar takılacağı şekilde ambalajlanmıştır. Kutuyu açtığınızda gördüğünüz şekilde takınız. Bantların yapışan tarafları dizin arka tarafına gelecek şekilde takılmalıdır. Bi Devamını oku...

Manyetik Dizlik ve Bileklik Seti İçeriği: 2 adet manyetik dizlik, 1 adet manyetik bileklik.

Manyetik Dizlik ve Bileklik Seti Nasıl Kullanılır; Manyetik diz bantlarını tam dizin altına fazla sıkmayacak şekilde takınız. Manyetik bantlar takılacağı şekilde ambalajlanmıştır. Kutuyu açtığınızda gördüğünüz şekilde takınız. Bantların yapışan tarafları dizin arka tarafına gelecek şekilde takılmalıdır. Bileklerinizi koyu kahverengi parlak tarafını iç kısma gelecek şekilde kullanılması gerekir. Dizliklerin ve bilekliklerin koyu kahverengi yüzleri daima iç tarafa (derinize) gelecek şekilde olması gerekir. Dizlik ve bileklik standarttır. Her bedene uygun olarak ayarlanabilir.

Bize bu kelimelerden ulaştınız; manyetik dizlik,manyetik bileklik, dizlik, bileklik, manyetik dizlik nerede bulunur, manyetik bileklik nerede bulunur, manyetik dizlik ankara, manyetik bileklik ankara, dizlik ve bileklik seti, manyetik dizlik ne işe yarar, manyetik bileklik ne işe yarar, manyetik dizlik kullananlar, manyetik bileklik kullananlar, manyetik, dizlik önerileri, bileklik önerileri, nedir, kullanımı, ne işe yarar, faydası nedir, nasıl kullanılır, nereden bulurum, satın al, orijinal, hızlı kargo, kargo bedava, fiyatı, kaça, ne kadar, aynı gün kargo, en ucuz, kampanya, hediye, fırsat

Manyetik Dizlik ve Bileklik Seti Nereden Bulurum; Ankara, Hakkari, Yozgat gibi Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilir, hızlı teslimat imkanından faydalanabilirsiniz. Nerede olursanız olun, gönderim yapılmaktadır. Ankara içi siparişlerinizde ilçe fark etmeden ücretsiz kargo olanağından da faydalanabilirsiniz. Eczane ve aktarlara toptan satış yapan sitemizdeki tüm ürünler orijinal ve faturalıdır. Sizler de satış yapmak için toptan alışverişiniz için bizi tercih edebilirsiniz.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş