Lyonsey Padişah Mürebbesi 240GR
  • 0 ürün - 0.00 TL

Lyonsey Padişah Mürebbesi 240GR

Lyonsey Padişah Mürebbesi 240GR

Lyonsey Padişah Mürebbesi 240G

 

Lyonsey Padişah Mürebbesi'nin kullanımı yetişkin insanlar için uygundur.

 

Lyonsey Padişah Mürebbesi İçeriği:

 

Padişah Mürebbesinin İçeriği: Epimedium - % 0,79 (Azgın Teke Otu), Yulaf, Zencefil, Havlıcan, Lepidyum, Amerikan Ginsengi, Isırgan Otu, Sibirya Ginsengi, Ginkgo Biloba, Demir Dikeni, Kola Bitkisi, Vanilya, Bal Kabağı, Tarçın, Soya Unu, Keçi Boynuzu, Glikoz Şurubu, D Devamını oku...

Lyonsey Padişah Mürebbesi 240G

 

Lyonsey Padişah Mürebbesi'nin kullanımı yetişkin insanlar için uygundur.

 

Lyonsey Padişah Mürebbesi İçeriği:

 

Padişah Mürebbesinin İçeriği: Epimedium - % 0,79 (Azgın Teke Otu), Yulaf, Zencefil, Havlıcan, Lepidyum, Amerikan Ginsengi, Isırgan Otu, Sibirya Ginsengi, Ginkgo Biloba, Demir Dikeni, Kola Bitkisi, Vanilya, Bal Kabağı, Tarçın, Soya Unu, Keçi Boynuzu, Glikoz Şurubu, Dut Pekmezi, Süzme Çiçek Balı, Arı Sütü, Polen

 

Lyonsey Padişah Mürebbesi Nasıl Kullanılır ?

 

Padişah Mürebbesi ürünümüz 240 gr olup 15-20 kullanımlıktır.

 


 

Lyonsey Padişah Mürebbesi Nereden Bulabilirim ? Nasıl Sipariş Verebilirim ?

 

En uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte Lyonsey Padişah Mürebbesi temin etmek istiyor veya toplu olarak satın almak istiyorsanız Sakarya, Ankara, Ankara, Karaman, Trabzon gibi bütün şehirlerimizin il, ilçelerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Lyonsey Padişah Mürebbesi Avrupa’dan Ve Diğer Yurtdışı Ülkelerinden Nasıl Sipariş Verebilirim?

 

 

Arnavutluk, Bosna-Hersek,Karadağ,Portekiz gibi bütün Avrupa ülkelerinden Endonezya, Kırgızistan, Yemen, Myanmar gibi bütün yurtdışı ülkelerinden de sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

Uyarı 

 

Güneşten, ısıdan ve ışıktan koruyarak muhafaza ediniz.

Ürün ilaç değildir. Herhangi bir rahatsızlığın teşhis veya tedavisinde kullanılmaz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı güncel mevzuatlarına göre internet üzerinden satışı gerçekleştirilen herhangi bir ürünün endikasyon, hastalık, fayda gibi ibareleri kullanarak tanıtılması yasaklanmıştır.

Kullanım ve İçerik Bilgileri ürün ambalajı üzerinde yer almaktadır.

Detaylar için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bize bu kelimelerden ulaştınız: padişah mürebbesi, padişah mürebbesi nedir, lyonsey padişah mürebbesi, lyonsey padişay mürebbesi nedir, lyonsey padişah mürebbesi nasıl kullanılır

 

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş