Lesamol Amerikan Keratin Seti
  • 0 ürün - 0.00 TL

Lesamol Amerikan Keratin Seti

Lesamol Amerikan Keratin Seti


Kullanım Şekli
Saçları ve saç köklerini herhangi bir kalıntıdan arındırmak için önce 1 numaralı LESAMOL Sodium Free Shampoo ile yıkayınız. 
Saçları tamamı ile kurutup eldivenlerinizi takın. 2 numaralı Lesamol Amerikan Keratin iyice çalkalayın 30-50 gr arası herhangi bir kaba boşaltın. Saçı 4 bölüme ayırın enseden başlayarak pr Devamını oku...


Kullanım Şekli
Saçları ve saç köklerini herhangi bir kalıntıdan arındırmak için önce 1 numaralı LESAMOL Sodium Free Shampoo ile yıkayınız. 
Saçları tamamı ile kurutup eldivenlerinizi takın. 2 numaralı Lesamol Amerikan Keratin iyice çalkalayın 30-50 gr arası herhangi bir kaba boşaltın. Saçı 4 bölüme ayırın enseden başlayarak prokeratin ürününü silikon bir fırça yardımı ile saça iyice sürün. Fırçayı enseden uzak tutun göze yada cilt temasından kaçının. 
Bir sonraki adıma geçmeden önce 30-40 dk. bekleyin, düz yuvarlak uçlu bir fırça ile saçları kurutun. Saçı bir kez daha 4 bölüme ayırın. Enseden başlayarak her biri 2.5 cm eninde saç desteleri halinde saç yapısına göre saç üzerinde 3 - 7 kez düzleştirme uygulayınız. Saç yapısına göre (kıvırcık, dalga ve hacim) 12 - 24 - 48 saat aralıkla bekletin. Bu süre içinde saçınız ıslanmamalı, herhangi bir neme maruz kalırsa tekrar maşa geçilmeli eğer saçşar çok kıvırcık ise 1-2 gün boyunca saçların üzerinden tekrar maşa geçilmelidir. 
1 numaralı Lesamol Sodium Free Shampoo ile yıkayın 3 numaralı Hair Conditioner ile yıkayın. 4 Numaralı Lesamol İnfusion Keratin yükleyen ve maske kullanılmalıdır. 

 

Uyarı: Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

Uyarı: Bu site aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. İlaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Sitemiz sorumlu değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş