İsveç Şurubu 500 ML
  • 0 ürün - 0.00 TL

İsveç Şurubu 500 ML

İsveç Şurubu 500 ML

İsveç Şurubu 500 ML - Hızlı Sipariş Verebilirsiniz İsveç Şurubu İçeriği 10 GR Sarısabır, 9 GR Ravent Kökü, 7 GR Mirra, 5,5 GR Cedvar, 3,5 GR Centiyane, 2 GR Domuz Dikeni, 6 GR Melekotu, 1 GR Doğal Kafur, 1 GR Sinemaki, 1 GR Eğir Kökü, 1 GR Besbase, 0,1 GR Safran, 1 GR Tarçın, Yarım GR Karakule Devamını oku...

İsveç Şurubu 500 ML - Hızlı Sipariş Verebilirsiniz İsveç Şurubu İçeriği 10 GR Sarısabır, 9 GR Ravent Kökü, 7 GR Mirra, 5,5 GR Cedvar, 3,5 GR Centiyane, 2 GR Domuz Dikeni, 6 GR Melekotu, 1 GR Doğal Kafur, 1 GR Sinemaki, 1 GR Eğir Kökü, 1 GR Besbase, 0,1 GR Safran, 1 GR Tarçın, Yarım GR Karakule

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş