HHS Assa 30 Efervesan Tablets Tea
  • 0 ürün - 0.00 TL

HHS Assa 30 Efervesan Tablets Tea

HHS Assa 30 Efervesan Tablets Tea

HHS Assa 30 Efervesan Tablets Tea Günde 1 kere yemeklerden 30 dakika önce 1 efervesan tableti 1 bardak sıcak suya atın, erimesini bekleyin, eridikten sonra sıcak olarak kullanılması tavsiye edilir. İçindekiler ; Sodyum bi karbonat, Sitrik asit, Tatlandırıcı (suklaroz), Magnezyum siterat, Limon aroması (doğala özdeş), Tartarazin içermektedir. Kullanımı ; Günde 1 kere yemeklerden 30 dakika önce 1 efervesan tableti 1 bardak sıcak suya atın, erimesini bekleyin Devamını oku...

HHS Assa 30 Efervesan Tablets Tea Günde 1 kere yemeklerden 30 dakika önce 1 efervesan tableti 1 bardak sıcak suya atın, erimesini bekleyin, eridikten sonra sıcak olarak kullanılması tavsiye edilir. İçindekiler ; Sodyum bi karbonat, Sitrik asit, Tatlandırıcı (suklaroz), Magnezyum siterat, Limon aroması (doğala özdeş), Tartarazin içermektedir. Kullanımı ; Günde 1 kere yemeklerden 30 dakika önce 1 efervesan tableti 1 bardak sıcak suya atın, erimesini bekleyin, eridikten sonra sıcak olarak kullanılması tavsiye edilir. Net Miktar ; 105 gr. - Çocukların ulaşamayacakları yerlerde kuru ve serin bir şekilde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyuzunuz. - Takviye edici bir gıdadır. - Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. - Tavsiye edilen günlük kullanım dozajını aşmayınız. - Hastalıkların önlenmesinde yada tedavi edilmesinde kullanılamaz. - Hamile ve emzirme dönemi ile hastalık durumu kullanımlarında doktorunuza danışınız. Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız ; assa 30 efervesan tablets tea, assa 30, assa 30 efervesan tablets tea kullanımı, assa 30 efervesan tablets tea içeriği, assa 30 efervesan tablets tea fiyatı, assa 30 efervesan tablets tea ne kadar, sipariş.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş