Froximun Yara Tozu 18 gr.
  • 0 ürün - 0.00 TL

Froximun Yara Tozu 18 gr.

Froximun Yara Tozu 18 gr.

Froximun Yara Tozu 18 gr.

Günlük yaşantımızda aniden gelen kazalar, vücumuzda çeşitli yaralara sebep olabiliyor. Kazanın durumuna göre bazı yaralar ömür boyu insan vücudunda kalıcı izler bırakabiliyor. Bir takım kazalar sonucu oluşan yaraların iyileşme süreci oldukça uzun olurken verdği acı da dayanılmaz hale gelebiliyor. Froximun Yara Tozu bu gibi durumlara müdahale edilebilmesi için elde edilmiş Devamını oku...

Froximun Yara Tozu 18 gr.

Günlük yaşantımızda aniden gelen kazalar, vücumuzda çeşitli yaralara sebep olabiliyor. Kazanın durumuna göre bazı yaralar ömür boyu insan vücudunda kalıcı izler bırakabiliyor. Bir takım kazalar sonucu oluşan yaraların iyileşme süreci oldukça uzun olurken verdği acı da dayanılmaz hale gelebiliyor. Froximun Yara Tozu bu gibi durumlara müdahale edilebilmesi için elde edilmiş bir üründür. Kolay bir kullanıma sahip olan froximun yara tozu, vücudunuzda oluşan yaraların iyileşme sürecinde yardımcı olabilecek bir üründür.

 

Froximun Yara Tozu Kullanımı:

Uzmanlar tarafından farklı bir biçimde kullanımı önerilmediği takdirde hasarlı bölgenin üzerine ince bir tabaka biçiminde froximun yara bakım tozu pudrası dökülür. Bu önerilen işlem gün içerisinde iki ya da üç sefer tekrarlanır. Gerektiği durumlarda yara serum fizyoloji ile temizlenebilir, yara izlendikten sonra tekrardan firoximun yara tozu pudrası uygulanır. Froximun uygulanmış olan bölgeyi isterseniz gazlı bez ile sarabilmeniz mümkündür.

 

Froximun Yara Tozu 18 gr

 

Froximun Yara Tozu İçeriği

Yara tozunun etkin maddesi Clinoptilolite, ileri düzey teknoloji (nano teknoloji) ile aktifleştirilmektedir. 8-10 halkalı biçimde hidratlı ve doğal olan mikro gözeneklerli bir yapıya sahiptir.

Hidratize ve dehidratize olabilmektedirler. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi sırasında fiziki yapı itibariyle bir değişikliğe maruz kalmaz.

 

Clinoptilolite Nedir?

Volkanik kayalar üzerinde yer alan zeolit elementlerden biri klinoptilolit molekülü ağ biçiminde kristal kafes yapısı itibariyle geniş bir yüzeye sahiptir. Bu sebepten dolayı absorban özelliği çoktur. 3 boyutlu yapıları içeren, alkali katyonların kristal biçiminde hidratlı alüminoslikatlarıdır.

Geriye dönüş sağlanabilecek biçimde su kaybetmeye, kazanmaya ve fiziki yapı itibariyle önemli değişiklik yaşamadan katyonların iyon değiş-tokuşunu sağlama yeteneğine sahip olmaları sayesinde karakterize edilebilmektedirler.

 

Froximun Yara Tozu Kimyasal Yapısı

  • Hidratize edilmiş olan alkali alimünyum silikat.
  • Ampirik Formülü
  • Ampirik formülü içerisinde silikat, su ve oksijen yer almaktadır.
  • (Ca, K2, Na2, Mg)4, Al8, Si40, O96, 24H2O
  • Aktif Gözenek Çapı
  • 0,4nm (4 angostrom)

 

Not: Nekroz oluşumu meydana gelmiş olan bölgelere froximunu uygulamadan önce bu bölgelerin temizlenmesi önerilmektedir.

 

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş