Flex999 Gıda Takviyesi
  • 0 ürün - 0.00 TL

Flex999 Gıda Takviyesi

Flex999 Gıda Takviyesi

                                                                HHS

Flex999 İçerik ; Ginkgo Biloba, Zerdeçal, Turmeric, Karabaş, Yaban Mersini, Bilberry, Adaçayı Sage içermektedir.

 

Flex999 Kullanımı ; Günde 2 defa Kullanılması tavsiye e Devamını oku...

                                                                HHS

Flex999 İçerik ; Ginkgo Biloba, Zerdeçal, Turmeric, Karabaş, Yaban Mersini, Bilberry, Adaçayı Sage içermektedir.

 

Flex999 Kullanımı ; Günde 2 defa Kullanılması tavsiye edilir.

Uyarılar

Hastalıkların önlenmesi yada tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık yada ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Toptan ; Sizlerde Flex999 ürününü toptan satın alım sağlamak isteyenlerdenseniz mardima.com sitemiz üzerinden bayimiz olurken siparişinizi vererek sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş