Balen Evening Primrose Oil 500mg * 80 Kapsül
  • 0 ürün - 0.00 TL

Balen Evening Primrose Oil 500mg * 80 Kapsül

Balen Evening Primrose Oil 500mg * 80 Kapsül

Balen bitkisel kapsüller ilaç değildir. Balen kapsüller yetişkinler için takviye edici gıda olarak üretilmiştir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi için kullanılamaz. Balen takviye edici gıda kapsüllerin kullanım şekli ürün ambalaj üzerinde yazmaktadır. Serin ve rutubetsiz ortamda, ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Emniyet Bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Devamını oku...

Balen bitkisel kapsüller ilaç değildir. Balen kapsüller yetişkinler için takviye edici gıda olarak üretilmiştir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi için kullanılamaz. Balen takviye edici gıda kapsüllerin kullanım şekli ürün ambalaj üzerinde yazmaktadır. Serin ve rutubetsiz ortamda, ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Emniyet Bandı kopmuş ambalajları satın almayınız.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş