Es 16 - 60 Kapsül
  • 0 ürün - 0.00 TL

Es 16 - 60 Kapsül

Es 16 - 60 Kapsül

Es 16; 60 kapsüldür. Orijinaldir ve hızlı kargo garantisi ile gönderilir. Es 16 İçeriği: Üzüm Çekirdeği Ekstresi 40mg., Lotus Yaprağı Ekstresi 172mg., Yeşilçay Ekstresi 96mg., Salep Orchidaceae 62mg., E Vitamini 7mg., L-Carnitine 69mg., C Vitamini 54mg. İçerir. 60 kapsüldür. Es 16 Nasıl Kullanılır: Sabah kahvaltısından 30 dk önce 2 kapsül şeklinde alınır. Diğer kullanım şekli ise, sabah ve akşam yemeklerinden 30 dk önce 1’er kapsül bol su i Devamını oku...

Es 16; 60 kapsüldür. Orijinaldir ve hızlı kargo garantisi ile gönderilir. Es 16 İçeriği: Üzüm Çekirdeği Ekstresi 40mg., Lotus Yaprağı Ekstresi 172mg., Yeşilçay Ekstresi 96mg., Salep Orchidaceae 62mg., E Vitamini 7mg., L-Carnitine 69mg., C Vitamini 54mg. İçerir. 60 kapsüldür. Es 16 Nasıl Kullanılır: Sabah kahvaltısından 30 dk önce 2 kapsül şeklinde alınır. Diğer kullanım şekli ise, sabah ve akşam yemeklerinden 30 dk önce 1’er kapsül bol su ile alınır. 18 yaşından küçüklerin kullanımı için uygun değildir. Bize bu kelimelerden ulaştınız; es 16, es 16 sipariş, es 16 kapsül, es 16 60 kapsül, es 16 satın al, es 16 kullananlar, sipariş, nereden bulurum, es 16 nasıl kullanılır Uyarı: Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Uyarı: Bu site aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. İlaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Sitemiz sorumlu değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş