Episoft Tüy Azaltıcı Serum
  • 0 ürün - 0.00 TL

Episoft Tüy Dökücü Serum

Episoft Tüy Dökücü Serum

EPİSOFT TÜY AZALTICI SERUM Episoft Tüy Azaltıcı Serum kadın ve erkek herkesin şikayetçi olduğu istenmeyen tüyler için geliştirilmiş bir üründür. Episoft Tüy Azaltıcı Serumun içeriğinde geleneksel olarak da istenmeyen tüylere karşı kullanılan papaya, ökse otu, batı mazısı,adaçayı,jojoba yağı,serbetçi otu, tatlı badem yağı bulunur. Her 3 kullanım 1 seans olarak değerlendirilmektedir. Önerilen kullanımı Yüz ve koltuk altı bölgesi içi Devamını oku...

EPİSOFT TÜY AZALTICI SERUM Episoft Tüy Azaltıcı Serum kadın ve erkek herkesin şikayetçi olduğu istenmeyen tüyler için geliştirilmiş bir üründür. Episoft Tüy Azaltıcı Serumun içeriğinde geleneksel olarak da istenmeyen tüylere karşı kullanılan papaya, ökse otu, batı mazısı,adaçayı,jojoba yağı,serbetçi otu, tatlı badem yağı bulunur. Her 3 kullanım 1 seans olarak değerlendirilmektedir. Önerilen kullanımı Yüz ve koltuk altı bölgesi için 1 seans Bacak ve bikini bölgesi için 3 seans Tüm vücut için 3 seanstır. Önerilen şekilde epilasyonun ardından ve önerilen seans sayısında uygulayarak istediğiniz sonuçlara daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Episoft Tüy Azaltıcı Serum Nereden Bulabilirim? Nasıl Sipariş Verebilirim? En uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte ürünü temin etmek istiyor veya toplu olarak satın almak istiyorsanız İstanbul,Ankara, Mardin, Ardahan, Mersin gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köylerinden de temin edebilirsiniz. Episoft Tüy Azaltıcı Serum Avrupa’dan Nasıl Sipariş Verebilirim? Almanya, İngiltere, İsviçre, Fransa, Avusturya gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz. Kolay, rahat ve güvenilir bir şekilde siparişinizi oluşturmak istiyorsanız Online Kredi Kartı ile Ödeme, Western Union ile Ödeme, Havale / EFT ile Ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih ederek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız: epilasyon, istenmeyen tüyler, istenmeyen tüylerden kurtulma,doğal yöntem, istenmeyen tüylerden kurtulmak için doğal yöntem Mağazamızda Bulunan Diğer Ürünlerimizi Görmek İçin Tıklayın!

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş