DİONA KREM + ŞAMPUAN + TONİC
  • 0 ürün - 0.00 TL

DİONA KREM + ŞAMPUAN + TONİC

DİONA KREM + ŞAMPUAN + TONİC

Diona serisinin 3'lü seti arasında yer alan diona leke kremi, diona at kuyruğu şampuanı ve diona cilt temizleme toniği uygun fiyat seçenekleri ile birlikte sizlerde sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. Diona Seti İçeriği - Cilt temizleme toniği - At kuyruğu şampunı - Leke kremi Diona Cilt Temizleyici Tonıc Kullanımı ; Cilde az miktarda uygulanması önerilir. Göz çevresine temas ettirmeyiniz. Diona At Kuyruğu Şampuanı İçeriği ; Deioni Devamını oku...

Diona serisinin 3'lü seti arasında yer alan diona leke kremi, diona at kuyruğu şampuanı ve diona cilt temizleme toniği uygun fiyat seçenekleri ile birlikte sizlerde sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. Diona Seti İçeriği - Cilt temizleme toniği - At kuyruğu şampunı - Leke kremi Diona Cilt Temizleyici Tonıc Kullanımı ; Cilde az miktarda uygulanması önerilir. Göz çevresine temas ettirmeyiniz. Diona At Kuyruğu Şampuanı İçeriği ; Deionized water, sodıum lauryl ether sulfate, cocoamide DEA, cocoamidopropil betain, polyquarternıum-7 yer almaktadır. Diona At Kuyruğu Şampuanı Kullanımı ; Saçlar nemliyken diplerden uçlara doğru masaj yaparak uygulayınız. 4-5 dakika bekletin. Diona Leke Kremi İçeriği ; Vitamin E, D-Panthenol, lllumiscin, Cell active white, Su teresi, Zeytin yaprağı, Salyangoz özü içermektedir. Diona Leke Kremi Kullanımı ; Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanmanızı öneririz. Temiz cilde göz çevresi hariç dairesel hareketler ile birlikte yediriniz. Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız ; diona leke kremi, diona krem, leke kremi, ay kuyruğu şampuanı, tonik,cilt temizleme toniği,diona fiyatı, ne kadar, en uygun.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş