Devam Masaj Kremi Çörek Otlu 4 Lü Set
  • 0 ürün - 0.00 TL

Devam Masaj Kremi Çörek Otlu 4 Lü Set

Devam Masaj Kremi Çörek Otlu 4 Lü Set

Devam Kremi (DEVA) Masaj Kremi Kambur bir duruş bel ve boyun ağrısının yanı sıra yorgunluğa neden olur. Uzmanlar bu durumun sürekliliğinde ise omurga zayıflıkları ile birlikte bel boyunda aralıksız bir acı hissi olabileceğini de belirttiler. Bel ve boyun ağrısı toplumumuzda en sık görülen sağlık sorunlarından birisidir. Kabaca her iki kişiden birinin hayatında en az bir kez bel ve boyun ağrısı geçirdiği kabul ediliyor. Her ağrı fıtık değil en Devamını oku...

Devam Kremi (DEVA) Masaj Kremi Kambur bir duruş bel ve boyun ağrısının yanı sıra yorgunluğa neden olur. Uzmanlar bu durumun sürekliliğinde ise omurga zayıflıkları ile birlikte bel boyunda aralıksız bir acı hissi olabileceğini de belirttiler. Bel ve boyun ağrısı toplumumuzda en sık görülen sağlık sorunlarından birisidir. Kabaca her iki kişiden birinin hayatında en az bir kez bel ve boyun ağrısı geçirdiği kabul ediliyor. Her ağrı fıtık değil en sık nedenin fıtık olduğuna dair yanlış bir inanış vardır. Oysa fıtıklar ağrılarının sadece yüzde 2 ile 5’ini oluşturuyor. Bunların da az bir bölümüne cerrahi tedavi gerektirmektedir. Diğer ağrı nedenleri arasında zorlanma, zayıf bel-karın kasları, obezite, kötü duruş, kireçlenme, kayma, omurilik kanalı daralması, omurganın iltihabı romatizmaları, osteoporoz, omurlarda çökme kırıkları, tümörler, tüberküloz gibi enfeksiyonlar ve iç organlardan kaynaklanan ağrıların yansıması sayılabilir. Bizleri de bu gibi durumlarda tek başına bırakmayacak olan Devam Kremi gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen şekilde kullanımı ilerleyen zamanlarda olumlu sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Devam kremi içeriği Okaliptus Yağı, Zeytin Yağı, Karabiber Yağı, Kekik Yağı, Mentol Yağı, Setil Strail, Likit Parafin içermektedir. Her biri 100 mg’dır. 4’lü set şeklinde gönderilir. Devam kremi nasıl kullanılır? Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa sorunlu bölgeye masaj şeklinde yedirilmesi önerilir. Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; devam kremi, devam kremi nedir, devam kremi nasıl kullanılır, devam kremi içeriği, devam kremi kullanıcı yorumları, devam kremi kullananlar, devam kremi sipariş ver, devam kremi nasıl sipariş verebilirim, devam kremi nereden satın alabilirim, devam kremi fiyatı, devam kremi ankara, devam kremi İstanbul, devam kremi izmir, devam kremi bursa

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş