Deep Night Uyku Tableti
  • 0 ürün - 0.00 TL

Deep Night Uyku Tableti

Deep Night Uyku Tableti

                                               NURS LOKMAN HEKİM

İçindekiler; Kediotu ekstresi, karabaş otu ekstresi, melisa ekstresi, şerbetçiotu ekstresi, sodyum hidrojen karbonat, strik asit, inülin, polietilen glikol, sodyum klorür, portakal aroması içermektedir.

Kullanımı ; Deep Devamını oku...

                                               NURS LOKMAN HEKİM

İçindekiler; Kediotu ekstresi, karabaş otu ekstresi, melisa ekstresi, şerbetçiotu ekstresi, sodyum hidrojen karbonat, strik asit, inülin, polietilen glikol, sodyum klorür, portakal aroması içermektedir.

Kullanımı ; DeepNight Efervesanı içeceğinize atın. (Su, Meyve suyu ve benzeri…) 30 sn erimesini bekledikten sonra için. En fazla 1 saat içerisinde etkisini gösterir.

Kullanıldıktan 5 dakika içerisinde mide tarafından kediotu ve diğer ekstreler emilerek kana karışmasını ve beynin uyumayı tetikleyen nöronların uyarılmasını sağlar. Ortalama olarak 20-40 dakika içerisinde etkisini gösterebilir.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız ; deep night, deep night nedir, deep night ne işe yarar, deep night kullanımı, deep night nasıl kullanılır, deep night içeriği, deep night sipariş, deep night nasıl sipariş verebilirim, deep night ne kadar, deep night en uygun, deep night kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, deep night kullanan var mı, deep night türkiye kampanyası, deep night türkiye sipariş.

Deep Night Uyku Tableti Türkiye Sipariş ; İstanbul, Ankara, Amasya gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp ile bizimle iletişime geçip sipariş verebilirsiniz.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş