Bolder Saç Bakım Seti
  • 0 ürün - 0.00 TL

Bolder Saç Bakım Seti

Bolder Saç Bakım Seti

Bolder Saç Bakım Seti Tamamen doğal ve bitkisel yağlardan elde edilen saç bakım kompleksidir. Erkek ve bayan fark etmeksizin hemen herkes tarafından kullanılabilir şekilde formülize edilmiştir. Saç bakımında kullanımının yanı sıra kaş ve kirpiklerde de uygulanabilir. Tamamen doğal ve bitkisel yağlardan elde edilen saç bakım kompleksidir. Erkek ve bayan fark etmeksizin hemen herkes tarafından kullanılabilir şekilde formülize edilmiştir. Saç bakımında ku Devamını oku...

Bolder Saç Bakım Seti Tamamen doğal ve bitkisel yağlardan elde edilen saç bakım kompleksidir. Erkek ve bayan fark etmeksizin hemen herkes tarafından kullanılabilir şekilde formülize edilmiştir. Saç bakımında kullanımının yanı sıra kaş ve kirpiklerde de uygulanabilir. Tamamen doğal ve bitkisel yağlardan elde edilen saç bakım kompleksidir. Erkek ve bayan fark etmeksizin hemen herkes tarafından kullanılabilir şekilde formülize edilmiştir. Saç bakımında kullanımının yanı sıra kaş ve kirpiklerde de uygulanabilir. Kutu İçeriği Bolder Saç Şampuanı Bolder Kompleks Bolder Masaj Tarağı Bolder Kullanım Klavuzu İçeriği ; Argan Yağı, At Kestanesi Yağı, Kakao Yağı, Kayısı Yağı, Ceviz Yağı, Tatlı Badem Yağı, Havuç Yağı, Fındık Yağı, Nar Çekirdeği Yağı, Portakal Kabuğu Yağı, Isırgan Tohumu Yağı, Buğday Yağı, Kabak Çekirdeği Yağı, Limon Yağı, Sarımsak Yağı, Çam Yağı, Hint Yağı, Shea Yağı, Zeytin Yağı, Arı Sütü, Üzüm Çekirdeği Yağı, Karanfil Yağı, Karabiber Yağı, Karabaş otu Yağı, Kantaron Yağı, Susam Yağı, Çörekotu Yağı, Çay Ağacı Yağı, Biberiye Yağı, Keten Tohumu Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Defne Tohumu Yağı gibi tamamı doğal olan bitkilerden elde edilemektedir. Kullanımı ; Kullanmadan önce iyice çalkalanmalıdır. Saçınızı şampuansız bir şekilde duru ve sıcak su ile yıkayabilirsiniz. Havlu ile saçınızı kurulayınız. Az miktarda bolder saç bakım kompleksini saçınıza püskürtün. Tarak yardımı ile birlikte saçlarınızda yer yere yayınız. Saçınızda en az 4 en fazla 8 saat kalmasına dikkat ettikten sonra şampuan ve bol su ile birlikte yıkayınız. Kaş ve Kirpiklerde kullanımı ; Akşam göze temas ettirmeden kaşlara ve kirpik diplerine çubuk pamuk ile uygulanması önerilir. Az miktarda uygulamaya özen gösteriniz. Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız ; bolder saç bakım seti, bolder, bolder saç bakım seti nedir, bolder saç bakım seti kullanımı, bolder saç bakım seti içeriği, bolder saç bakımseti sipariş, bolder saç bakım seti ne kadar, bolder saç bakım seti en uygun, bolder saç bakım seti kullananlar.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş