Black Marble Sakal Serumu - Şok Fiyat
  • 0 ürün - 0.00 TL

Black Marble Sakal Serumu - Şok Fiyat

Black Marble Sakal Serumu - Şok Fiyat

Black Marble Sakal Serumu - Şok Fiyat

 

Kampanyadan faydalanmak için acele edin!

 

Black Marble Kara Yılan Serum Kullanımı ! Doğal black marble serum tamamen bitksel içeriğe sahip olan damladır. Damlası olmasının verdiği avantaj ile kullanıcıya daha kolay kullanım ve uygulama imkanı sunar. Ürün ambalaj yada kutusunda satın aldığınız black marble serum kullanımıyla ilgili ayrıntılı bilgiler siz kulla Devamını oku...

Black Marble Sakal Serumu - Şok Fiyat

 

Kampanyadan faydalanmak için acele edin!

 

Black Marble Kara Yılan Serum Kullanımı ! Doğal black marble serum tamamen bitksel içeriğe sahip olan damladır. Damlası olmasının verdiği avantaj ile kullanıcıya daha kolay kullanım ve uygulama imkanı sunar. Ürün ambalaj yada kutusunda satın aldığınız black marble serum kullanımıyla ilgili ayrıntılı bilgiler siz kullanıcılara sunulmuştur. Kutusunda bulunan talimatalara göre kullanım önermekteyiz. Belirtilen kullanım dışına lütfen çıkmayınız. 

 

Black Marble Sakal Serumu İçeriği:

İçerisinde saf halde ve işlem görmemiş kara mamba yağı ve kara mamba yumurta yağı bulunmaktadır. Aynı zamanda besleyici ve gürleştirici özelliği nedeni ile mısır badem yağıda kullanılır. Kara mamba yağının içeriği toplamda %31’i geçemez.

 

 

Black Marble Sakal Serumu Nasıl Kullanılır ?

 

Sakalanız varsa 3-4 damla, sakalınız yok ise 6-7 damla kullanılır. En az 5 dakika sakal ve bıyık istediğiniz alana yediriniz. Hafif rahatlama ve keskinlik yaratacaktır. Sürdüğünüz bölgede sakal ve bıyık varsa tarayarak şekillendirebilirsiniz. Daha parlak ve canlı olduğunu daha da kolay şekil verebileceğinizi görebilirsiniz.


 

Black Marble Sakal Serumu Nereden Bulabilirim ? Nasıl Sipariş Verebilirim ?

En uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte Black Marble Sakal Serumu temin etmek istiyor veya toplu olarak satın almak istiyorsanız Artvin, Niğde, Ankara, Afyon, Rize gibi bütün şehirlerimizin il, ilçelerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Black Marble Sakal Serumu Avrupa’dan Ve Diğer Yurtdışı Ülkelerinden Nasıl Sipariş Verebilirim?

 

İtalya, İzlanda,İspanya,Ermenistan gibi bütün Avrupa ülkelerinden Endonezya, Endonezya, Gürcistan, İran gibi yurtdışı ülkelerinden de sipariş verebilirsiniz.

 

Uyarı 

 

Güneşten, ısıdan ve ışıktan koruyarak muhafaza ediniz.

Black Marble ilaç değildir. Herhangi bir rahatsızlığın teşhis veya tedavisinde kullanılmaz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı güncel mevzuatlarına göre internet üzerinden satışı gerçekleştirilen herhangi bir ürünün endikasyon, hastalık, fayda gibi ibareleri kullanarak tanıtılması yasaklanmıştır.

Kullanım ve İçerik Bilgileri ürün ambalajı üzerinde yer almaktadır.

Detaylar için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş