Balen Ruşeym Yağı Kapsül 1000 MGx100 Yumuşak Kapsül
  • 0 ürün - 0.00 TL

Balen Ruşeym Yağı Kapsül 1000 MGx100 Yumuşak Kapsül

Balen Ruşeym Yağı Kapsül 1000 MGx100 Yumuşak Kapsül

İnsanlığın en temel besinlerinden olan buğdaya besin değerini kazandıran bileşenlerin büyük kısmı buğdayın ruşeyminde bulunmaktadır. Bu değerli bölüm buğdayın işlenmesi sırasında sınai endişeler ile (unun raf ömrünü kısalttığı için, beyaz ekmeğe olan talepten dolayı) ayrılmakta, besin değeri yüksek maddeler undan uzaklaştırılmaktadır. Ruşeymden elde edilen ruşeym yağında doğal vitaminlar, Alpha, Beta ve Gama Tokoferol, omega 9, omega Devamını oku...

İnsanlığın en temel besinlerinden olan buğdaya besin değerini kazandıran bileşenlerin büyük kısmı buğdayın ruşeyminde bulunmaktadır. Bu değerli bölüm buğdayın işlenmesi sırasında sınai endişeler ile (unun raf ömrünü kısalttığı için, beyaz ekmeğe olan talepten dolayı) ayrılmakta, besin değeri yüksek maddeler undan uzaklaştırılmaktadır. Ruşeymden elde edilen ruşeym yağında doğal vitaminlar, Alpha, Beta ve Gama Tokoferol, omega 9, omega 6 ve omega 3 bulunmaktadır. Buğday Ruşeym Yağı İçerik Bilgileri 100 gr.’da Yağ Asidi Profili (%) Palmitik asit – 16.2 (omega 9) Oleik asit – 14.5 Gadoleik asit – 4.2 (omega 6) Linoleik asit – 49.9 (omega 3) Linolenik asit – 11.3 D-alfa-tokoferol – 2.99 Toplam Fenolik (mg Gallik As.) – 0.029 Kullanımı: Yetişkinler; tercihen yemeklerden önce günlük 2-3 tatlı kaşığı Ruşeym Yağı veya 1000 mg.lık 2-3 yumuşak kapsül içebilir. Çocuklar günlük 2-3 çay kaşığı Ruşeym Yağı veya 500 mg.lık 2-3 yumuşak kapsül içebilir. Uyarı: Glüten alerjisi olanlar, çölyak hastaları ruşeym yağını içerek ya da sürerek tüketmemelidir. Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. Balen Ruşeym Yağı Kapsül 1000 MGx100 Yumuşak Kapsül Türkiye : Ülkemizin il, ilçe, kasaba ve köyleri gibi tüm şehirlere sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp ile bizimle iletişime geçip sipariş verebilirsiniz. Balen Ruşeym Yağı Kapsül 1000 MGx100 Yumuşak Kapsül Avrupa : Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orjinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ve Western Union, Ria Express gibi hızlı para transferleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş