Awos 8 540 İğneli Derma Roller
  • 0 ürün - 0.00 TL

Awos 8 540 İğneli Derma Roller

Awos 8 540 İğneli Derma Roller

Awos 8 540 İğneli Derma Roller Ciltteki problemleri en alt seviyeye indirmek için 7 farklı iğne boyutlarında sunulan Roller; en uygun fiyat ve hızlı kargo ile gönderilmektedir.. Dermaroller; 0,50 mm - 0,75 mm - 1,00 mm - 1,50 mm - 2,00 mm - 2,50 mm - 3,00 mm olmak üzere 7 adet ml ölçüleri mevcuttur. Ciltte kanallar açarak derninin en altına kadar inerek olumsuzluğu gidermeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Siparişlerinizde hangi mm istediğinizi beliritiniz. Devamını oku...

Awos 8 540 İğneli Derma Roller Ciltteki problemleri en alt seviyeye indirmek için 7 farklı iğne boyutlarında sunulan Roller; en uygun fiyat ve hızlı kargo ile gönderilmektedir.. Dermaroller; 0,50 mm - 0,75 mm - 1,00 mm - 1,50 mm - 2,00 mm - 2,50 mm - 3,00 mm olmak üzere 7 adet ml ölçüleri mevcuttur. Ciltte kanallar açarak derninin en altına kadar inerek olumsuzluğu gidermeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Siparişlerinizde hangi mm istediğinizi beliritiniz. Dermaroller; bulundurduğu farklı ölçüde iğneleri ile cilt üzerinde kanallar açar. Bu açılan kanallarda kısa süreli tahriş görülür fakat geçicidir. İster kendiniz, isterse bir uzmandan yardım alarak kullanabilirsiniz. Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; awos 8 540 iğneli roller, awos 8 540 iğneli roller sipariş, awos 8 540 iğneli dermaroller, dermaroller, dermaroller nasıl kullanılır, roller kullananlar, roller cilt bakımı, dermaroller cilt bakımı, dermarol

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş