Awos 8 180 İğneli Derma Roller
  • 0 ürün - 0.00 TL

Awos 8 180 İğneli Derma Roller

Awos 8 180 İğneli Derma Roller

Awos 8 180 İğneli Derma Roller Akne gibi problemler için üretilmiştir. 2 çeşit olarak sunulur. Dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Dermaroller; 0,25 mm ve 0,50 mm olmak üzere 2 adet mm ölçüleri mevcuttur. Cildinize kanallar açarak derinin en altına inerek sorunları gidermeye yardımcı olur. Dermaroller; birbirinden farklı ölçülerde sunulur. İster kendiniz ister bir uzman ile uygulama yapabilirsiniz. Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; awos 8 180 iğn Devamını oku...

Awos 8 180 İğneli Derma Roller Akne gibi problemler için üretilmiştir. 2 çeşit olarak sunulur. Dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Dermaroller; 0,25 mm ve 0,50 mm olmak üzere 2 adet mm ölçüleri mevcuttur. Cildinize kanallar açarak derinin en altına inerek sorunları gidermeye yardımcı olur. Dermaroller; birbirinden farklı ölçülerde sunulur. İster kendiniz ister bir uzman ile uygulama yapabilirsiniz. Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; awos 8 180 iğneli roller, awos 8 180 iğneli roller sipariş, awos 8 180 iğneli dermaroller, dermaroller, dermaroller nasıl kullanılır, roller kullananlar, roller cilt bakımı, dermaroller cilt bakımı, dermarol, dermaroller öneri, roller öneri Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Bu site aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. İlaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Sitemiz sorumlu değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş