Arnavut Aklık Kremi
  • 0 ürün - 0.00 TL

Arnavut Aklık Kremi

Arnavut Aklık Kremi

Arnavut Aklık Kremi

 

 Arnavut kremi İbni Sina’nın formülünden yola çıkılarak geliştirilmiş bir kremdir. Pek çok kadın tarafından kullanılan hatta kadınların bir birine tavsiye ettiği bir üründür. 

 

Arnavut Aklık Kremi Nasıl Kullanılır ?

 

Her gün aynı saatte olmak üzere günde 1 defa sürülmesi yeterlidir Temizlenmiş cilde Devamını oku...

Arnavut Aklık Kremi

 

 Arnavut kremi İbni Sina’nın formülünden yola çıkılarak geliştirilmiş bir kremdir. Pek çok kadın tarafından kullanılan hatta kadınların bir birine tavsiye ettiği bir üründür. 

 

Arnavut Aklık Kremi Nasıl Kullanılır ?

 

  • Her gün aynı saatte olmak üzere günde 1 defa sürülmesi yeterlidir
  • Temizlenmiş cilde ince tabaka halinde sürülür
  • Deri tarafından emilmesi için iyice ovalamanız gerekmektedir.
  • Kremi sürdükten sonra kesinlik 2 saat boyunca yüzünüzü yıkmayınız.

 

 

Arnavut Aklık Kremi Nereden Bulabilirim ? Nasıl Sipariş Verebilirim ?

En uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte Arnavut Aklık Kremi temin etmek istiyor veya toplu olarak satın almak istiyorsanız Erzurum, Balıkesir, Iğdır, Sinop, Bartın gibi bütün şehirlerimizin il, ilçelerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Arnavut Aklık Kremi Avrupa’dan Ve Diğer Yurtdışı Ülkelerinden Nasıl Sipariş Verebilirim?

 

Estonya, Karadağ,Karadağ,Lihtenştayn gibi bütün Avrupa ülkelerinden Güney Kore, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri, Ermenistan gibi yurtdışı ülkelerinden de sipariş verebilirsiniz.

 

Uyarı

 

Güneşten, ısıdan ve ışıktan koruyarak muhafaza ediniz.

Arnavut Kremi ilaç değildir. Herhangi bir rahatsızlığın teşhis veya tedavisinde kullanılmaz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı güncel mevzuatlarına göre internet üzerinden satışı gerçekleştirilen herhangi bir ürünün endikasyon, hastalık, fayda gibi ibareleri kullanarak tanıtılması yasaklanmıştır.

Kullanım ve İçerik Bilgileri ürün ambalajı üzerinde yer almaktadır.

Detaylar için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş